O NÁS

 jsme ryze česká firma - české švadlenky šijí pro Vás  

 ušijeme pro Vaše miminko výbavičku do kočárku, autosedačky i postýlky 

 nabízíme Vám jedinečný design, který Vám budou ostatní maminky závidět 

  nakombinujte si bavičky podle Vaší potřeby z našich vzorníků

  pro Vaše miminko máme jen ty nejkvalitnější testované materiály  

 klademe velký důraz na kvalitu, aby Vám naše výrobky sloužily, dokud je budete potřebovat 

  rádi Vám s výběrem poradíme- neváhejte nás kontaktovat

  těšíme se na Vás i na kamenné prodejně ve Žďárné

 

 

 

A jak to vše začalo?

Když se v roce 2004 narodila naše prvorozená dcera , tak jsem se rozhodla otevřít svůj první dětský bazárek .Jak se náš obchod rozvíjel ,tak jsem se čím dál častěji setkávala s maminkami, které si stěžovaly, že nemohou sehnat určitý výrobek. A největší poptávka byla po mantinelech do postýlky, který má potah, co lze sundat a vyprat zvlášť. Do cesty mi přišla maminka dvojčátek , v té době na mateřské dovolené, která byla shodou okolností švadlena. A tak jsme daly hlavy dohromady a začaly vyrábět mantinely s molitanem, které šijeme doteď a pořád jsou velmi oblíbené. Současně mi to připadalo jako super nápad: dát práci maminkám na mateřské dovolené. Šijí, když mají čas, když děti spinkají, když mají hlídání a přitom jsou velmi zodpovědné a šijí výrobky, jakoby je šily pro vlastní děti s velkou láskou a pečlivostí. 

Po stále vzrůstající poptávce od jiných prodejců dětského sortimentu jsme se rozhodli nabízet naše výrobky i VELKOOBCHODNĚ. A to nám zůstalo také doteď. Proto pokud vlastníte kamennou prodejnu nebo eshop, a rádi byste nabízeli svým klientkám náš sortiment, tak neváhejte napsat. Můžete se zásadně odlišit od konkurence a přitom nabízet kvalitní a krásné věci pro miminka i maminky. A mezitím jsme se rozrostli až do dnešní podoby.

Bez našich spokojených zákazníků bychom to nebyli my.

 

Po celou dobu jsme šili naše výrobky pod značkou BABY-TEX. A až v roce 2021 jsme se rozhodli sjednotit naše jména a šijeme výrobky pod názvem naší firmy                  BABY-TEX.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.