Doprava ZDARMA do BALÍKOVNY při objednávce nad 500Kč.

JE ČESKÝ VÝROBEK OPRAVDU ČESKÝ?

Vážení zákazníci,

rozhodla jsem se napsat náš první článek na tento blog.

Čím dál častěji se setkávám v reklamách na zboží s titulkem " ČESKÝ VÝROBEK". I my ho u našeho zboží používáme a jsme na to patřičně hrdí.

Ale to, co mi vadí je, že toto označení je zneužíváno. 

Hodnotím tu firmy se stejným nebo podobným zaměřením, jako jsme my. Ale určitě se to děje ve více odvětvích.

Vadí mi, že toto označení používají firmy, aby nalákaly zákazníky, že si kupují výrobek, který je vyrobený v ČR. V zákazníkovi to má vzbuzovat pocit, že podpoří českou firmu, která zaměstnává české švadlenky (či jiné profese). A PŘITOM TO NENÍ PRAVDA!

Běžně vydávám firmy s dětským sortimentem, které vydávají svoji značku jako vyrobeno v ČR. Přitom si výrobek (možná podle svých střihů, možná ani to ne) nechají ušít např. na Slovensku, v Polsku,...A jen nechají na hotový výrobek našít svoje logo. Podle české legislativy je to možná možné, ale podle logiky věci předpokládám, že KDYŽ JE NĚCO VYROBENO V ČR, TAK JE TO VYROBENO V ČR. A NE JINDE!  

Viděla jsem to i u " výrobců" kočárků pro děti. Jakože si na kočárek přidáme štítek se svým logem a najednou jsem výrobce!?

A dnes mě opravdu překvapil jeden eshop s látkami, který inzeruje, že jeho látky jsou vyrobeny v ČR. A přitom tento druh látky není vyroben u nás v ČR ani náhodou. 

A to mě vedlo k myšlence: JAK DOKÁZAT NAŠEMU ZÁKAZNÍKOVI, ŽE POKUD SI ZAKOUPÍ VÝROBEK S NAŠÍM LOGEM GObaby , tak je to opravdu výrobek, na kterém mnoho lidí u nás ve firmě spolupracovalo?  Že je to výrobek, který někdo musel nastříhat, HLAVNĚ UŠÍT, zkontrolovat, zabalit a poslat k Vám?

A tak jsem se rozhodla, že pro Vás zveřejníme pár fotek a možná i video, jak to u nás funguje.

Pokud jste se dočetli až sem, tak bych Vám za celý tým GObaby chtěla poděkovat. Chceme zde postupně představovat naše výrobky a představit Vám je tak, jak je to nejlépe možné. A možná i občas něco okomentovat z odvětví, kterému se věnujeme už od roku 2004.

Vaše Katka

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.