Bambusová plena 70x80cm s potiskem

Neohodnoceno
Značka: GObaby

Bambusová tetra plena o rozměru 70x80cm s potiskem . Je vyrobena ze 100% bambusu (bambusové viskózy) Jako klasické pleny, je tato bambusová plena tkaná v klasické dutinné vazbě typu tetra (tzn. s typickou čtvercovou strukturou) - pro kterou je typické, že jednotlivá vlákna vazby po několika vypráních nabývají ještě na svém objemu - čímž je plena opticky plnější.

Dostupnost Skladem
Kód: 2324
130 Kč
Bambusová plena 70x80cm s potiskem
Neohodnoceno
Značka: GObaby
  • vysoká savost a výjimečná hebkost - specifická struktura vláken bambusu zaručuje tkanině vysokou savost, zároveň však také vzdušnost (nadýchanost) a výjimečnou hebkost  tkaniny. Savost bambusového materiálu je 3x vyšší než savost 100% bavlny!
  • antibakteriálnost a hypoalergennost - rostlina bambusu obsahuje přírodní složky, které jí chrání před napadením bakteriemi a houbami. Tyto složky v bambusových vláknech zůstávají i poté, co jsou vlákna zpracována do tkaniny - čímž si výrobek udrží své antibakteriální vlastnosti. Díky těmto přírodním antibakteriálním složkám také není potřeba při růstu rostliny bambusu používat ochranné chemické postřiky a pesticidy, a tak ani finální produkt tyto chemické látky neobsahuje. Navíc jak již bylo výše uvedeno, bambusový materiál je výjimečně hebký a jemný, není potřeba při jeho praní přidávat další změkčovadla a aviváže, které jsou často příčinou vzniku alergií. Výrobky z bambusových materiálů jsou tak velmi vhodné pro děti s citlivou pokožkou či děti trpícími alergiemi.

Materiálové složení: 70% Bambus, 30% Bavlna

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké potřeby
Záruka: 2 roky