Savička LOVI 3m+ TROJprůtokový

Neohodnoceno
 
 

Dynamický dudlík Lovi vyrobený z nestejnorodých vrstev silikonu v průběhu krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se), přizpůsobuje se rytmu a síle sání dítěte podobně jako matčin prs při kojení. Systém vnitřních otvorů vytvořených podle modelu laktačních kanálků reguluje (zpomaluje) průtok pokrmu a stimuluje dítě k aktivnímu sání. Umožňuje kombinovat kojení a krmení z láhve. 

Dostupnost Pouze 1ks
51 Kč    
Kód produktu 93/38
Značka LOVI
Kategorie LAHVE+ doplňky
Záruka 2 roky
 

Dynamický dudlík Lovi ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní dítěte
• Aktivní sání - dynamický dudlík a láhev Lovi jsou projektovány tak, aby „naučily” dítě při sání aktivně pracovat stejně jako při kojení, což stimuluje správný vývoj celé ústní dutiny. Profilovaný tvar láhve LOVI umožňuje správný způsob držení a láhev se může pohybovat shodně s rytmem a silou sání dítěte. 
• Vývoj řeči – výzkumy neurologopedů dokazují, že aktivní sání stimuluje místa, která se podílí na rozvoji řeči, dynamický dudlík Lovi umožňuje aktivní trénink těchto míst již od prvních dnů života. 
• Zdravý skus – široká, ústy dítěte snadno uchopitelná základna dudlíku Lovi se v průběhu krmení nedeformuje, podporuje rozvoj přirozeného, správného skusu a vytváří pěkný úsměv Vašeho dítěte. 
• Správné dýchání – tvar dudlíku Lovi vyžaduje správné přiložení rtů a učí dítě správně dýchat nosem. 
• Protikolikový dudlík – unikátní systém odvzdušňování dudlíku minimalizuje možnost vzniku dětské koliky. 

Dynamická koncovka
 dudlíku vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka.

Tvrdá, široká, tvarovaná základna vyrobená z hrubší vrstvy silikonu vyžaduje správné přiložení rtů jako při kojení.

Kanálky v dudlíku kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku.

Odvzdušňovací systém „ANTI VENT” - speciální čočka v dudlíku zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky.


Návod k obsluze:
Před každým použitím dudlík důkladně umyjte a poté sterilizujte v parním/elektrickém sterilizátoru nebo ve vařící vodě (asi 5 minut). Před každým použitím dudlík důkladně zkontrolujte, zejména v období, kdy již dítěti vyrostou zoubky. Poškozený dudlík vyměňte za nový. Neutahujte víčko s dudlíkem příliš silně – dudlík se pak nemůže správně odvzdušňovat. Tvrdá voda, ovocné šťávy nebo čaj mohou dudlík zabarvit nebo zanechat usazeniny, což však nemění jeho vlastnosti. Dudlík je možné umývat v myčce nádobí. Z bezpečnostních a hygienických důvodů a z důvodu změny nároků dítěte na velikost průtoku dudlíku doporučujeme jeho výměnu po 2 měsících
Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! 
Nikdy nepoužívejte k sterilizaci chemické prostředky, které nejsou k tomuto účelu určeny. 
Nikdy nezvětšujte otvory v dudlíku, můžete způsobit zničení dudlíku a zadušení dítěte drolícím se materiálem. 
Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. 
Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu, aby jste předešli opaření dítěte. 
Nepodávejte dítěti dudlík jako šidítko. 
Nezapomeňte, že trvalé nebo dlouhodobé podávání slazených nápojů můžete způsobit vady zubní skloviny dítěte. 

UPOZORNĚNÍ: Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující. 

Dudlík odpovídá požadavkům:
Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami,

EN 14350 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 1: Všeobecné a mechanické požadavky a zkoušky,
EN 14350 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Vybavení pro pití - Část 2: Chemické požadavky a zkoušky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.