Doprava ZDARMA do BALÍKOVNY při objednávce nad 500Kč.

SETY DO POSTÝLEK-ano či ne?

* VŠE, CO V POSTÝLCE CHCETE A POTŘEBUJETE

* SLADĚNÁ POSTÝLKA

* OBROVSKÁ A NEKONEČNÁ KOMBINACE PŘESNĚ PODLE VÁS

* VELKÝ VÝBĚR MATERIÁLŮ A TYPŮ

Sety/ soupravy do postýlky oceníte, když chcete mít krásně sladěnou kompletní postýlku. Výroba těchto souprav nás velmi baví. Jde o obrovskou kombinaci na přání.Tím, že si u nás sami nakombinujete barvy a vzory podle sebe, vzniká obrovská možnost a kombinací setů. Super je, že si postýlku vytuníte doplňky podle sebe nebo si vyberte z námi nakombinovaných setů.

Jako první si zvolte velikost povlečení. Velikost polštářku je stejná (60x40cm) a liší se jen velikost potahu na peřinku. Nejprodávanější u nás je rozměr 135x100cm, ale i velikost 120x90cm je velmi oblíbenou. Určitě neexistuje žádné lepší x horší. Je to jen o Vás.

Další důležitá součást setu je mantinel do postýlky. Nejprve si rozmyslete, zda preferujete jednodílný nebo dělený. Jednodílný má výhodu jednodužšího přivazování. Standardně nabízíme nabízíme v délce 180cm. což je délka kolem poloviny postýlky. Záleží na Vaší potřebě, zda si dáte mantinel v rozložení po bocích postýlky a za hlavičkou miminka nebo za hlavičku a po celém jednom boku. Pokud potřebujete mantinel kolem celé postýlky, použijte dva kusy.                                                                                                                                                                          - Z jednotných mantinelů více tvarů a typů. Ať už kulatý nebo rovný, všechny mantinely ochrání Vaše miminko před úrazem a chladem. Mantinely s molitanem mají velkou výhodu, že vnitřek lze vyndat a prát pouze potah. S vnitřním rounem lux je zase větší možnost tvarů a kombinací. Pere se celý.                                                                                                                                                                                                         -  Z dělených mantinelů šijeme polštářkové a panelové. Sami si zvolíte, kolik kusů potřebujete. Polštářkové mantinely jsou naducané- lze je krásně kombinovat - bavlna a minky podle potřeby. Jako novinku a náš nápad šijeme i mantinely BIG, které jsou nejvyšší na trhu. Využijete ho u větších dětí, když už Vaše miminko v postýlce stojí.

Další součástí jsou nebesa. Perfektně chrání před světlem, rušením a chladem- postýlka u dveří, okna,...

Hnízdečko je super novinkou na trhu. Obrovskou výhodou je u miminka zmenšení prostoru. Miminko se cítí bezpečně a chráněné. Má nastavitelnou velikost a roste s miminkem. A navíc můžete využít kdekoli- na velké posteli rodičů, na zemi, na dovolené,...

Kapsář je pomocník. Máte po ruce vždy věci, které potřebujete- plenky, ubrousky, další dudlíčky,..

Rychlozavinovačka je super doplněk. Miminko je v ní v bezpečí. Snadněji se přenáší- pokud Vám miminko například usne při krmení, jednoduše přenesete do postýlky a miminko zůstává pořad v zavinovačce a nemá při položení pocit odložení a volného prostoru. A zaleží na Vás, zda si vyberete zapínání na suchý zip nebo zavazování na šňůrky. Zavinovaček není nikdy dost. Určitě upotřebíte více kusů. 

Samozřejmě si k setu můžete dokoupit více povlečení, zavinovaček,.. které lze krásně kombinovat s hlavním setem. Vůbec se nemusíte bát, že kombinací více barev a a vzorů nebude postýlka krásně sladěná. Samozřejmostí je, že sety šijeme z kvalitních a testovaných materiálů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.