Doprava ZDARMA do BALÍKOVNY při objednávce nad 500Kč.

MANTINELY DO POSTÝLEK s MINKY

Jedním z našich nejprodávanějších výrobků jsou mantinely s minky.  Proto bych Vám je ráda představila.

Celou naši nabídku najdete Mantinely s minky - BABY-TEX (gobaby.cz)

Jedná se o mantinel do postýlky v délce 180cm, což je délka kolem poloviny postýlky. Můžete si jej uvázat buďto za hlavičku + po obou bocích do půlky postýlky nebo za hlavičku a po jedné celé straně. Je variabilní,má dostatek šňůrek ,takže se nikde neprověšuje. Lze použít samozřejmě i do ohrádek,kolébek,.. Pokud byste chtěli mít mantinel kolem celé postýlky,tak použijte 2 kusy.

Je oboustranný-z jedné strany je minky a z druhé strany bavlna, takže lze do postýlky uvázat dle potřeby a vlastní nálady.

Uvnitř je rouno lux, takže chrání miminko proti bouchnutí o postýlku, chladné zdi, oknu,...

Šňůrky na mantinely si šijeme sami. Proto krásně ladí s mantinelem jak barevně, tak materiálově. Nedáváme žádné umělé stužky , které nedrží a třepí se.

Prát mantinely lze na 40 stupňů, bavlna lze krásně vyžehlit a mantinel vypadá pořád jako nový.

A obrovskou výhodou těchto mantinelů je, že si můžete vybrat barvičku a vzor bavlny dle naší nabídky a nakombinovat s barvičkou minky. Ať už si zvolíte bavlnu se vzorem zvířátek, koleček,hvězdiček nebo i jednobarevnou , tak si ji můžete zkombinovat s jakoukoli barvičkou minky z naší nabídky.

Proto šijeme každý den velké množství krásných mantinelů, v úžasných barvičkách i kombinacích. 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.